21.03.2022 212

21 березня - Міжнародний день лісів

У надскладний для українських громадян час людство стало відкритим до добрих проявів і з радістю помічає пробудження природи, її красу та велич. Небесні простори та широкі лісові розмаїття, степи, по яких можна без остраху пробігтися, горизонти без вибухового сяйва налаштовують на спокій краще будь-якої психотерапії.

21 березня у світі відзначається Міжнародний день лісів. Заснований у 1971 році за ініціативи Європейської конфедерації сільського господарства на 23-й Генеральній Асамблеї. Дана ідея була підтримана Всесвітньою Продовольчою та сільськогосподарською організацією при ООН (ФАО).

Своїми заслугами перед людством у щоденній праці пишається колектив Уманського національного університету садівництва, адже з-поміж важливих для суспільства кафедр і факультетів має кафедру лісового господарства. Через неї університетська родина сприяє формуванню в суспільстві екологічного світогляду, належного ставлення до лісів і здійснюваних в них заходів, вихованню екологічної культури, поширенню знань про роль лісів у природі та житті людини.

Шановні поціновувачі лісів і всі, хто повязав свою професію із зеленим скарбом планети! Вітаємо вас з професійним святом! Миру вам, добра та довголіття. Хай турбота про довкілля повертається людству сторицею, міцним здоров’ям і гарною екологією !

Пресцентр Уманського НУС