21.04.2022 680

21 квітня – Всесвітній день творчості та інноваційної діяльності

Основою життя та розвитку суспільства є його стале прагнення до вдосконалення. А мрія про безпечне та щасливе життя неможлива без знань та їх втілення на основі прогресивності та творчого підходу.

Тож Всесвітній день творчості та інноваційної діяльності слугує своєрідним нагадуванням людству: мирне життя можливе лише за умови думки на випередження часу, а розвиток неможливий без проявів винахідливості.

Певно, маючи достатній рівень знань і вміючи їх застосовувати на практиці, розуміючи наслідки віроломства, деякі народи не зазіхали б на територіальну цілісність визнаної світом країни. Однак недостатність знань і відсутність критичного підходу й інноваційності думок перекривають здатність такого соціуму до розвитку та навіть сприяють його деградації. Ось чому суспільству потрібні люди, які володіють знаннями, вміють мислити й аналізувати.

Знання – це сила, якою може оволодіти кожен. Для цього в Україні створено всі передумови, адже освітня мережа є надзвичайно різноманітною та розгалуженою. Уманський національний університет садівництва, як її складова, надає освітні послуги з різних спеціальностей, що є не просто актуальними та популярними на ринку праці, а й забезпечують належним рівнем знань. А ще тут студентів вчать креативно мислити та знаходити інноваційні рішення розв’язання різних ситуативних завдань.

Нині, у час активних змін, кожен має безліч варіантів і можливостей реалізації власних творчих ініціатив і набуття нових знань: стажування за кордоном, онлайн-навчання, лідерські програми, найрізноманітніші освітні курси, стипендії та гранти. Всі вони допомагають професійно «апгрейднутись» і сформувати нове українське суспільство, здатне успішно реалізуватись у всіх сферах діяльності та створити оновлену, сильну й успішну незалежну державу.

Будьте творчими, мисліть інноваційно та постійно поповнюйте власну скарбницю знань! Успіхів та наснаги кожному!

Пресцентр Уманського НУС