22 березня — Всесвітній день водних ресурсів
Колектив Уманського національного університету садівництва відзначає Міжнародний день ООН, запроваджений Генеральною Асамблеєю в 1993 році, який спонукає суспільство дбати про водні ресурси на планеті.
Забруднення водойм напряму впливає на якість питної води, вода — джерело здоров’я суспільства. Важливість охорони й збереження ресурсів прісної води та водних ресурсів полягає у практичному виконанні наступних правил:
впровадження екологічних практик і технологій на агропідприємствах,
професійне поводження з агрохімікатами та відходами тваринництва,
запровадження екологічних практик в громадах, господарствах, підприємствах.
Війна в країні триває, фахівці аграрного сектору щоденно втамовують злість на ворога, спрямовуючи всі зусилля у добрі справи. Кращою перспективою для країни спільнота Уманського НУС вважає екологічне відновлення України — саме цьому вчать на кафедрі екології та безпеки життєдіяльності нашого університету (https://ecology.udau.edu.ua/). Гарантією успіху виступає екологічна освіта і досвід науковців, це допоможе сталому відновленню з використанням кращих доступних технологій та практик. Ініціатива, яка йде від громадян, цінується професіоналами, адже економія питної води, прання екологічними засобами, органічні засоби для санітарної обробки приміщень — є побутовими методами, які дозволять зменшити та запобігти забрудненню вод. Тож, кожен з нас може стати ековолонтером, щоб дбати про належний стан водойм, свідоме ставлення до ситуації з водоймами у світі допоможе уникнути забруднень.
Дбаймо про себе, а значить — про оточення.