27.10.2022 524

24 – 30 жовтня – тиждень роззброєння

Питання про небезпечні перспективи гонитв за озброєнням підіймалися у світовій спільноті постійно. Тож день річниці заснування Організації Об’єднаних Націй ознаменувався початком відзначення Тижня роззброєння, що не втрачає свою традиційну актуальність ще з 1978 року. Відзначення цих дат акцентують особливу увагу соціуму на необхідності припинення озброєння і визначення завдань, що прискорюють роззброєння всіх держав. Асамблея запропонувала урядам і неурядовим організаціям продовжувати брати активну участь у Тижні роззброєння. Насамперед, мова йде про прозорість схем руху зброї, адже завуальованість веде за собою тіньові ринки, які, в свою чергу, є загрозою для всього людства.

Непорядність людей, які мають доступ до вирішення питань озброєнь, привели людство до чвар і війн. Українці на власні очі побачили, що озброєні неврівноважені та неосвічені люди  найкраще вміють вбивати мирних людей, неозброєних цивільних, жінок і дітей. Тому питання про роззброєння українців нині постає боляче та гостро. Виходить, аби дійти роззброєння необхідно «до зубів» озброїтися, ізолювати нелюдів від соціуму, і, якщо ще лишаються у сусідній державі думаючі і свідомі громадяни, з ними вже слід вирішувати питання роззброєння та фізичного миру.

Нині світова політична спільнота обговорює питання про надання Україні «ядерної парасольки», яку мають без'ядерні члени НАТО, адже зухвала поведінка кремлівського агресора спонукає втручання світових лідерів до розумних дій, що виведуть українців і людство всього світу з колапсу. Ядерний тероризм росії необхідно припинити раз і назавжди, тому грати у мовчанку пора завершити вже зараз. А ще слід пам’ятати, що озброїтися можна не лише фізично вбивчими засобами, а, насамперед, зброєю цивілізованого суспільства – знаннями та вміннями, що ведуть до прогресу, економічного та соціального розвитку і процвітання.

А поки спільнота Уманського національного університету садівництва, озброєна знаннями та науковими доробками в аграрній сфері, ще більше роззброює соціальну неграмотність і закликає до освіти як молодь, так і всі вікові категорії населення країни. Вступайте до наших лав, шановні земляки, озброєння гарними фаховими основами на будь-який смак вам гарантовано!

Пресцентр Уманського НУС