26.07.2024 99

26 липня – День системного адміністратора

Людина, професія якої є однією з провідних у сучасному динамічному світі, працівник, посадові обов'язки якого передбачають забезпечення роботи комп'ютерної мережі – це Sysadmin. Дбаючи не лише за програмне забезпечення установ, підприємств, організацій, фахівець підтримує правильну роботу комп'ютерної техніки, відповідаючи за інформаційну безпеку колективу.

Колектив Уманського національного університету садівництва вітає з професійним святом спільноту, яка рятує колег у моменти, коли забули пароль, коли принтер не працює, коли відсутній чи мала швидкість інтернету, коли ксерокс дав збій, коли програма не працює, коли «завис» комп’ютер... Системні адміністратори «лікують» всі комп’ютерні хвороби швидко та професійно.

А навчитися тонкощів цієї цікавої професії можна в рамках спеціальності «Комп’ютерні науки», вступ на яку здійснюється  в уманському національному університеті садівництва прямо зараз!

Дорогі колеги, без ваших вмінь і дбайливого ставлення до професійних обов’язків наше життя було б не таким прогресивним і різноманітним. Тож дякуємо колективу інформаційно-обчислювального центру Уманського НУС, за надійний інформаційний тил в університеті!

З професійним святом вас, системні адміністратори! Миру та міцного здоров’я!