28.04.2023 201

28 квітня – Всесвітній день охорони праці

Колектив Уманського національного університету садівництва дбає належним чином про підтримку норм і правил охорони праці у межах навчального закладу. А ще навчає студентів піклуватися про себе, розумітися  та стежити за належними умовами праці. Адже щоденна турбота про безпеку є головною передумовою міцного здоров’я та довголіття кожного.

День охорони праці встановлений в Україні за Указом Президента України «Про День охорони праці» від 18 серпня 2006 року та має на меті підвищити обізнаність громадян про безпечні умови сфер їх діяльності. Для сучасного суспільства надважливим є зробити умови праці не лише безпечними для людини, а й знизити ризики захворювань на робочих місцях. За даними соціологічних досліджень було встановлено, що людина, яка займається власною трудовою діяльністю з задоволенням, подовжує своє життя на понад 10 років! І саме культура охорони праці створює необхідні умови для безпечного професійного росту та розвитку особистості.

Шановні земляки, тримаючи нині курс на улюблену справу, обираючи професію за покликом серця, ви маєте орієнтуватися та стежити за нормами безпеки, аби отримувати задоволення від життя у всіх його проявах. І пам’ятайте: ви маєте за законом беззаперечне право на здорові та безпечні умови праці.