06.04.2022 1215

6 квітня – Всесвітній день настільного тенісу

Промінчиком сонця і світла нині, у 42-й день війни в Україні, стало свято гравців у пінг-понг. Адже сьогодні, 6 квітня, професійні тенісисти Уманського національного університету садівництва відзначають Всесвітній день настільного тенісу.

Це вид спорту, що полонить серця любителів думати та рухатися одночасно. Тож не дивно, що настільний теніс є популярним і серед студентів, і поміж викладачів навчального закладу. Адже на базі університету, під керівництвом та організацією Івана Чорнобаба, очільника Федерації настільного тенісу Черкаської області, завідувача кафедри фізичного виховання та психолого-педагогічних дисциплін Уманського НУС, і Юрія Голубєва, старшого викладача, тренера-викладача з ігрових видів спорту (настільний теніс, волейбол) згаданої кафедри, вже 27 років поспіль функціонує тенісний клуб «Тайфун». Наставники мов магнітом притягують молодь, як результат – досягнень клубу не злічити. Вихованці, студенти, випускники університету й учасники клубу «Тайфун» повсякчас прославляли не лише рідний заклад вищої освіти, а й країну, одержавши низку блискучих перемог на змаганнях різного рівня.

Шановні любителі активностей і швидкого, блискавичного мислення, а також ті, хто ще не обрав спортивне заняття по душі! Приходьте у будь-якому віці до лав клубу – й у вас буде нагода розвинути спортивні й аналітичні здібності, що слугують імуностимулятором і формують вміння тактовно та послідовно досягати успіхів і перемог, вчитися витривалості та реактивному мисленню.

Шановні тренери, вихованці та любителі сфери настільного тенісу! Хай ваші яскраві успіхи підкорять найвищі спортивні вершини й увінчаються олімпійським золотом! Довголіття та міцного здоров’я вам під мирним небом України!

Пресцентр Уманського НУС