06.02.2024 584

6 лютого — День безпечного інтернету

Колектив Уманського національного університету садівництва дбає про безпеку в інтернеті. Фахівці із інформаційно-обчислювального центру університету садівництва щоденно на варті безпечного користування інтернетом.

Варто зауважити, що на меті заснування Дня безпечного інтернету (Safer Internet Day) було залучення до дій громадян, які відіграють роль у створенні кращого Інтернету та для забезпечення найкращого цифрового досвіду, адже відповідальне ставлення до діяльності у онлайновому світі дає невичерпні можливості та переваги.

Аби мати впевненість у власній безпеці, варто знати кілька правил користування інтернетом:

1. Надійний пароль;
  2. Перевірка достовірності джерела;
  3. Захищеність особистої інформації;
  4. Культура спілкування — не поширюйте контент незаконного або непристойного змісту;
  5. Закрийте профіль соціальних мереж від сторонніх (перевірте налаштування безпеки) й додавайте «у френди» тільки тих, кого знаєте;
  6. Не розміщуйте світлини друзів без їх дозволу та не дозволяйте їм робити це без вашої згоди.

Якщо ж ви плануєте вивчати та досліджувати безмежні можливості та виклики цифрового простору, цифрових пристроїв і зробити їх базою професійного життя, обирайте спеціальність «Комп’ютерні науки» в Уманському національному університеті садвництва, що поєднує: комплекс теоретичних і практичних навичок роботи з новітніми системами керування базами даних та інструментальними засобами проектування, володіння знаннями іноземних мов і технологій програмування, розробки, тестування, впровадження програмного забезпечення.

Хай буде мир та безпека у всіх сферах діяльності!