07.04.2024 118

7 квітня — Всесвітній день геолога

Спільнота Уманського національного університету садівництва вітає колег та майбутніх професіоналів-геологів, гідрогеологів, інженерів-геологів, геофізиків, геохіміків, адже на кафедрі агрохімії і ґрунтознавства, та на кафедрі геодезії, картографії і кадастру Уманського НУС, що входять до складу факультету агрономії, працюють науковці, які знаються в передових дослідженнях геології.

Вивчаючи сучасні фізичні процеси, які діють в надрах і на поверхні Землі, знаючи методи визначення фігури і розмірів Землі, людство неодмінно вдосконалює життєдіяльність та береже довкілля від шкідливих впливів, забезпечуючи тим самим власну безпеку. Навчальний заклад має власний музей геології, експонатами якого є об’єкти, що простежують і відображають геологічний літопис Землі.

В Україні День геолога святкується у першу неділю квітня з 1995 року. Шановні геологи! Ви обрали цінну та важливу для людства працю, яка надихає колектив і молодь до цікавого наукового пошуку, до досліджень і знань, до безкорисливої допомоги рідному дому — Землі. Успіхів вам на професійній ниві, міцного здоров'я, добробуту вашим родинам, миру та процвітання!