08.07.2020 332

7 липня – День працівника природно-заповідної справи

Україна – прекрасна, мальовнича країна, багата запаморочливими краєвидами, різноманітністю флори та фауни. Але для збереження та примноження щедрот української землі необхідно їх оберігати та дбати про них. Тож 7 липня українці відзначають День працівника природно - заповідної справи.

Колектив Уманського національного університету садівництва вітає колег, викладачів, студентів, абітурієнтів і випускників і всіх причетних до важливої та нелегкої професії збереження розмаїття природної краси нашої Батьківщини.

Прийміть щирі вітання з професійним святом, і нехай кожен громадянин нашої держави прийде на допомогу вашій тяжкій праці, адже охорона довкілля – це не просто професія, а спосіб життя. Зичимо гармонії, природньої краси та витонченості у повсякденному житті, здоров’я міцного та наснаги невичерпної, надійності, миру та безпеки на роботі і в рідній країні, нескінченної любові та наснаги. З професійним святом, шановні!