07.07.2024 82

7 липня — День працівника природно-заповідної справи

Колектив Уманського національного університету садівництва вітає з професійним святом працівників природно-заповідної справи в Україні.

Вагомий внесок працівників природно-заповідної справи у збереження та відновлення біологічного і ландшафтного різноманіття, розвиток територій та об’єктів природно-заповідного фонду України — цінний для людства, яке прагне зберегти природу.

Нині природні та біосферні заповідники, національні та регіональні природні парки потерпають внаслідок агресії росії. Громада університету садівництва великими й малими справами обирає збереження природних територій. Розвиток заповідної справи в умовах війни в України — нелегка справа, та кожен відважно у повсякденні обирає її, одним із найважливіших пріоритетів. Світові тенденції у справах захисту довкілля, дозволяють людству тримати риси цивілізованого та прогресивного суспільства. Дбаючи таким чином про власне майбутнє, всесвітня спільнота захищає природні ресурси та пам’ятки природи від експлуатації людьми. Ми неодмінно відстоїмо українські природні надбання, збережемо, зцілимо та відновимо! Варто усвідомити кожному, якщо нам вдасться зберегти природу — ми забезпечимо собі здорове довголіття!