08.03.2024 341

8 березня — Міжнародний день боротьби за права жінок

Понад сто років тому жінки у світі розпочали боротьбу за свої економічні, соціальні, освітні та політичні права. Сьогодні ж Міжнародний день боротьби за права жінок і міжнародний мир, який відзначається 8 березня, — це відзначення культурних, політичних, соціально-економічних досягнень жінок.

Громада Уманського національного університету садівництва має неосяжні можливості для розвитку потенціалу жіночої половини трудового колективу і студентської молоді, які своєю натхненною працею заряджають спільноту. Звичайно, не щодня колектив має нагоду оцінити та відзначити досягнення жінок у різних сферах діяльності, адже працьовитість колежанок — науковиць, викладачок, трудівниць та студенток — не дає вільних хвилин для відпочинку на лаврах. Проте кожна їхня дія в колективі, в трудовому осередку, в домашньо-побутових справах та у відпочинку не залишається непоміченою та є кращим внеском в сьогодення на шляху до миру в країні.

Шановні жінки, початок весни дарує нам ковток свіжого повітря й надію на відновлення життя, а надійні воїни-захисники — можливість працювати в тиловій частині країни. Тож, україночки нині мають нагоду пишатися своєю енергійною жагою до життя. Хай всі зусилля людства будуть спрямовані на здорове довголіття та гармонійні життя світової спільноти у мирі!