09.03.2024 177

9 березня — День землевпорядника

Нині професійне свято відзначають викладачі та студенти Уманського національного університету садівництва — фахівці спеціальності «Геодезія та землеустрій». Землевпорядники відіграють важливу роль в суспільстві, яке потребує використання земельних ділянок для:  громадських потреб; фермерських господарств; промислових підприємств; будівництва приватних споруд.

Спеціальність «Геодезія та землеустрій» в Уманському НУС виховує сотні фахівців із прогресивними навичками, які допомагають сучасникам легко визначити й оцінити межі та розміри земельних наділів, раціонально та відповідно до закону використати земельні ділянки. Колеги та студенти, випускники та роботодавці навчаються і вміють створювати автоматизовані інформаційні кадастрові системи, володіють ресурсом знань у сфері земельного права, практикують землевпорядкування та управління земельними ресурсами, легко курсують в міжнародній павутині інформаційних систем і технологій проєктування та виконання землевпорядних робіт, знаються на землекористуванні та моніторингу:

Шановні колеги та молоде покоління фахівців, вам дарована місія власноруч творити порядок на землі, ви володієте правом збереження надцінного ресурсу із якого починається життя кожного. Від колективу Уманського НУС висловлюємо вдячність за прагнення займатися охороною землі, дякуємо за небайдужість і прогрес у ланках довкілля! Хай професійне свято землевпорядника несе мир і добро, достаток і щастя в родини кожного, хто дбає про природу і цінує її дари.