09.06.2024 87

9 червня — Міжнародний день друзів

Для громади Уманського національного університету садівництва International Friends Day — ще одна нагода привітати тих, хто вміє дружити та цінує дружні стосунки.

Друзі не лише допомагають у скруті, вони вміють щиро радіти за друзів.

Друзі надають відчуття впевненості у власних силах, з ними легко навіть мовчати. Друзі допомагають розв’язувати проблеми, відкривають нові можливості, надихають на нові мрії. Друзі підтримують Ваш авторитет без Вашої присутності. Друзі — це скарб, що не продається, ходить поруч, друг — це емоційна підтримка, це бронежилет від вибухівок суспільства, це подушка, яка всотає всі сльози. Справжні друзі завжди знайдуть жарт від якого смішно, друзі знають, яку піцу ви любите та чи п’єте воду з лимоном. Друг — це рідна людина, просто найцінніша та все розуміюча. Друзі роблять наше життя яскравим, цікавим, змістовним. Цінуймо друзів, бережімо свій маленький цікавий дружній світ, де мешкає порозуміння, довіра, вірність і щирість.

З Днем дружби, спільното, хай панують дружба, мир і добро!