09.09.2023 485

9 вересня - День фізичної культури і спорту

Мистецтвом творення гармонії душі, розуму та тіла володіють усі, хто регулярно займається фізичною культурою та спортом. І своє професійне свято – День фізичної культури і спорту – вони відзначають щорічно у другу суботу вересня. Мета цього дня – популяризація здорових спортивних звичок і їх внесення у людське життя на регулярній основі.

Тож нині вітання приймають науково-педагогічні працівники кафедри фізичного виховання та психолого-педагогічних дисциплін, які у дружному колективі Уманського національного університету садівництва задають необхідний тонус життя і студентам, і професорсько-викладацькому складу.

В умовах війни залучати колег і вихованців до спорту інколи складно, але висококваліфіковані викладачі кафедри фізичного виховання та психолого-педагогічних дисциплін організовують спортивні заходи з особливим ентузіазмом і підходом, аби втримати здоровий дух колективу закладу освіти та підняти його моральну складову.

Шановні кандидати та майстри спорту, фізкультурники та тренери, любителі фізичної культури, ті, хто планує впустити спорт в своє життя і всі, хто навіть не здогадується, що в ньому живе спортсмен! Нині ми всі просто зобов’язані робити зайві віджимання та присідання, глибокі вдихи і видихи, адже, дбаючи про свій фізичний стан, зостаємося врівноваженими та долаємо стресові ситуації з абсолютною легкістю, залишаючись готовими до великих звершень в ім’я Перемоги!

Шановна університетська спільното! Міцного всім здоров’я, радості від краси тіла та душі, гармонії та миру у серця та довкола! З Днем фізичної культури і спорту в Україні!