11.05.2023 324

Агроінженерія: потужна та динамічна спеціальність із захоплюючими кар’єрними можливостями

Захоплюєшся великою та потужною технікою? Первинні керівні посади з технічного забезпечення агропромислового виробництва чекають на тебе в рідній країні та за кордоном разом з освітою за спеціальністю «Агроінженерія»! Стань лідером – за тобою майбутнє!

Спеціальність «Агроінженерія» в Уманському національному університеті садівництва досить молода, однак надзвичайно популярна серед молоді. Адже всі, хто знаходить романтику та щире захоплення в пізнанні сучасної сільськогосподарської техніки, має чудову нагоду стати профі у цій динамічній і надпотужній сфері завдяки освіті за спеціальністю «Агроінженерія». Опанувавши академічні знання та набувши практичних навичок, наші випускники з легкістю, мов збираючи лего, лагодять всі, навіть найскладніші, елементи в агрегатах та установках. Ці неймовірні здібності – результат втілення власних можливостей, примножений на досвід і знання, що чекають на Вас в Уманському НУС.

На користь і важливість ґрунтовних знань з агроінженерії для сучасного світу та самої людини говорить той факт, що, розширюючи спектр мислення у сфері винаходів, конструювання й обслуговування технічних агрегатів, людство стає прогресивним й успішним, збільшуючи власний добробут. Ваш талант і вміння необхідні країні! І ми подбаємо, аби за Вас боролися провідні підприємства сільськогосподарської сфери.

Виокремимо 3 основні аспекти, що доводять необхідність знань, що надає спеціальність «Агроінженерія»:

1. Затребуваність фахівців, здатних вправлятися з найскладнішими машинами, механізмами й агрегатами не лише в аграрній сфері, а й в інших секторах національного господарства;
  2. Отримання різновекторних профільних знань, що допомагає реалізовувати власні можливості у кар’єрному зростанні та монетизувати їх;
  3. Постійних рух і розвиток в ритмі сучасних досягнень, динамічний професійний розвиток.

Ми чітко усвідомлюємо всю важливість агроінженерної освіти у сьогоденні. І розуміємо, що знання, які нами надаються, мають бути новітніми й актуальними. Саме тому постійно оновлюємо та вдосконалюємо освітніх програми та навчальні дисципліни, що дає змогу студентам здобувати актуальні знання, а випускникам ставати кращими фахівцями та бути конкурентоспроможними на ринку праці країни.

Тож запрошуємо ознайомитися з пропонованими освітніми програмами: https://pmoapv.udau.edu.ua/ua/studentu/osvitni-programi-i-navchalni-plani1.html

Загалом можна виокремити 3 переваги спеціальності "Агроінженерія" в Уманському національному університеті садівництва:

1. Навчання за принципами прогресивності та поетапності. Наші студенти опановують профільні знання від класичних теорій до сучасних аспектів протягом 4 років навчання, крок за кроком. І мають можливість вдосконалити їх далі, у магістратурі й аспірантурі!
  2. Прогресивність спеціальності залежить від правильної подачі матеріалу. Саме тому працюємо за принципом «від науки – до практики», вдосконалюючи та відточуючи набуті під час навчання навички на реальних сільськогосподарських машинах і агрегатах.
  3. Дбаємо про працевлаштування студентів заздалегідь, а тому постійно розвиваємо та підтримуємо співпрацю з роботодавцями, залучаємо їх до формування освітніх програм і спрямовуємо студентів на реальні бази практики.

Найкращим результатом діяльності університету вважаються наші успішні випускники. За відгуками випускників даної спеціалізації, вони «лайтово» почуваються в житті, мають гарний прибуток та улюблену діяльність.

Віктор Проценко:  Нині маю нагоду працювати начальником відділу однієї з провідних європейських компаній. Освіта, яку отримав в Уманському національному університеті садівництва, стала міцним фундаментом в успішному становленні моєї кар’єри. Компанія має офіси в Києві та Варшаві, а моїм завданням нині є актуалізація аграрного сектору в Україні та прогрес держави, пов’язаний з ним. Дякую всім викладачам за вміння захопити молодь справою, важливою для країни».

Для ознайомлення з особливостями освітнього процесу запрошуємо відвідати сторінку профільної кафедри https://pmoapv.udau.edu.ua/.

А якщо виникнуть питання – звертайтеся до приймальної комісії Уманського національного університету садівництва:

Контактні дані (приймальна комісія)

Тел.: (04744)  3-07-32;

E-mail: vstupudau@gmail.com