28.03.2017 716

Акцію «5-й потяг єднання України «Труханівська січ» підтримали в Уманському національному університеті садівництва

Акція «5-й ПОТЯГ ЄДНАННЯ УКРАЇНИ «ТРУХАНІВСЬКА СІЧ» ініційована волонтерами та громадськими діячами в рамках реалізації програми Президента України з підтримки національної Єдності (Розпорядження Президента №99 від 19 квітня 2016 року). Акцію підтримує Генеральний Штаб, Міністерство оборони України, ПАТ Укрзалізниця, Департамент освіти і науки КМДА, Синодальне військове управління УПЦ КП, Міністерство освіти і науки України, Міністерство культури, Міністерство молоді та спорту, народні депутати України, ГО «Родини Героїв Небесної Сотні».

Програму Благословив Патріарх Філарет та підтримав Президент України Петро Порошенко.

Перший потяг прямував в Донецьку область, Другий – в Луганську, Третій – на Захід, Четвертий на Південь.

Метою акції є залучення молоді до створення демократичного громадського суспільства та перетворення України на сучасну європейську країну. Це – програма налагодження комунікацій серед різних верст населення різних регіонів, яка надає поштовх до розв'язання хоча б окремих гострих питань нашої країни та до її єднання. Це історичні, культурологічні та соціальні диспути, які організовуються з врахуванням особливостей кожного міста.

У складі Потягу – групи студентів, школярів та волонтерів з Вінницької, Хмельницької, Тернопільської, Івано-Франківської, Чернівецької, Львівської, Закарпатської, Волинської, Рівненської, Донецької, Луганської, Київської, Миколаївської, Одеської, Херсонської, Запорізької, Київської, Черкаської та Дніпропетровської областей, які активно спілкувались із студентами та адміністрацією Уманського національного університету України, що всебічно сприяли організації та проведенню заходу.

Тетяна Пушкарьова-Безділь, заступник декана з виховної роботи студентів факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин