30.09.2023 173

Бібліотека – скарбниця пам'яті та мудрості

Понад 40 тисяч бібліотек налічує статистика в Україні. Цінні сховища надбань друкованого інтелекту людства в наукових, навчальних і художніх, документальних, статистичних, аналітичних і періодичних виданнях є свідченням еволюції та прагнення людства до вдосконалення.

Великою різноманітністю та багатогранністю відзначається і бібліотека Уманського національного університету садівництва. Тож оптимістичні прогнози щодо актуальності бібліотек, зокрема бібліотеки Уманського НУС, повсякчас лунають від молоді закладу освіти. Активне використання рідкісних документів в освітніх, виховних і науково-дослідних цілях свідчить про цінність спадщини, яку нам лишили попередники. А постійна наукова діяльність викладачів університету дає можливість постійно поповнювати фонд актуальними професійними доробками.

Важливими кроками до вдосконалення бібліотечної діяльності є не лише сам бібліотечний фонд – надцінною візитівкою є високопрофесійні фахівці бібліотечної справи, які і порадять, і нададуть найактуальнішу інформацію, і запропонують найраритетніші архівні матеріали для задоволення потреби споживача. Тож і абонемент, і читальна зала – в арсеналі можливостей творчих і амбітних особистостей – студентів Уманського НУС.

Шановні колеги, бібліотечні працівники та всі, хто причетний до бібліотечної справи! Величезна подяка і вдячність за вашу самовіддану працю! Продовжувати берегти знання, накопичені століттями, для всіх нас – запорука благополуччя людства, прогресу та процвітання кожного українця й України загалом. І вам це вдається блискуче!

Зі святом, шановні! Миру всім нам, міцного здоров’я та довголіття, вдячних читачів і талановитих авторів!