07.10.2015 1099

Битва титанів

Студенти факультету агрономії Уманського НУС 24 вересня 2015 року взяли участь у «Битві титанів» (село Степове Тетіївського району Київської області) – найбільшій практичній демонстрації сільськогосподарської техніки в польових умовах (ґрунтообробна техніка, сівалки, оприскувачі, розкидачі добрив, зернозбиральна техніка) та порівнянні сортів ранніх гібридів кукурудзи і соняшника, яку проводила група компаній «ТАК».

Битва титанів

Студенти безпосередньо визначали врожайність і вологість насіння гібридів соняшника фірми «Доусідз», оцінювали швидкість та якість збирання кукурудзи вітчизняними та зарубіжними комбайнами. Чотирнадцять студентів-агрофаківців стали призерами виставки, зокрема Богдан Онопа, Іван Сенченко, Іван Муренко, Катерина Постойко, Дмитро Тимчук, Назарій Кравець.

Битва титанів

Організатор поїздки студентів на демонстрацію сільськогосподарської техніки – доцент кафедри рослинництва Василь Новак.

Битва титанів

Під час проведення «Битви титанів» студенти Уманського НУС зарекомендували себе гідними продовжувачами хліборобської справи.

Андрій Любченко, заступник декана з практичної підготовки