20.04.2016 832

BLACK & WHITE: спалах ендорфінів

20 квітня в приміщенні їдальні Уманського національного університету садівництва відбулась студентська тематична вечірка BLACK & WHITE.

Студенти проявили фантазію та застосували свої дизайнерські здібності у виборі вбрання на вечір. Було приємно спостерігати, як молодь з головою занурилася в атмосферу культурного життя.

Студенти активно брали участь у конкурсах, де проявляли свою інтелектуальну діяльність, креативність, змагались на швидкість та перевіряли дівчат на граційність.

BLACK & WHITE: спалах ендорфінів

Також на тематичний вечір було запрошено талановитих гостей, які не тільки доповнили існуючу іскристу атмосферу, а й запалили її ще дужче. Це загальноуніверситетська команда КВН «Made in UNUS».

Далі безтурботний і цікавий вечір продовжила запальна дискотека. І всіх учасників охопила магія танцю. Хлопці проявляли свою галантність і запрошували дівчат до танцю.

BLACK & WHITE: спалах ендорфінів

В цілому було весело і цікаво! Всі учасники вечірки взяли участь у конкурсах і насолоджувалися атмосферою маленького свята. Хто побував на вечірці, той отримав тонну задоволення, море друзів та кілограмиграми ендорфінів!

Ірина Слободяник, секретар ради студентського

самоврядування факультету економіки і підприємництва