07.10.2015 1711

Благодійний ярмарок «Подаруй дитині свято»

Серед усіх видів доброчинної роботи благодійний ярмарок – один із найбільш демократичних і простих в організації. На початку жовтня радою студентського самоврядування факультету менеджменту було проведено благодійний ярмарок «Подаруй дитині свято», на якому продавались різноманітні страви і кулінарні вироби. Мета ярмарку - зібрати кошти для допомоги дітям, які проживають у дитячому будинку і щодня сподіваються знайти свою родину.

Благодійний ярмарок «Подаруй дитині свято»

До заходу активно долучилися усі групи факультету, проявивши креативність і творчий підхід до оформлення та представлення продукції. Лідерами з продажу та влучного декору стали студенти 21-м та 21-з груп.

Благодійний ярмарок «Подаруй дитині свято»

Дуже приємно, що, об’єднавшись навколо важливої мети, молодь проявила своє прагнення та бажання долучитися до цієї благої справи.

Щиро всім дякую!

Аліна Махаринська, голова ради студентського самоврядування факультету менеджменту