Благодійний ярмарок «Подаруй дитині свято»
Серед усіх видів доброчинної роботи благодійний ярмарок – один із найбільш демократичних і простих в організації. На початку жовтня радою студентського самоврядування факультету менеджменту було проведено благодійний ярмарок «Подаруй дитині свято», на якому продавались різноманітні страви і кулінарні вироби. Мета ярмарку - зібрати кошти для допомоги дітям, які проживають у дитячому будинку і щодня сподіваються знайти свою родину.
До заходу активно долучилися усі групи факультету, проявивши креативність і творчий підхід до оформлення та представлення продукції. Лідерами з продажу та влучного декору стали студенти 21-м та 21-з груп.
Дуже приємно, що, об’єднавшись навколо важливої мети, молодь проявила своє прагнення та бажання долучитися до цієї благої справи.
Щиро всім дякую!
Аліна Махаринська, голова ради студентського самоврядування факультету менеджменту
Фотогалерея
![Благодійний ярмарок «Подаруй дитині свято»](assets/cache/images/2015/management/yarmarka-blagodijna/_1-250x180-c90.jpeg)
![Благодійний ярмарок «Подаруй дитині свято»](assets/cache/images/2015/management/yarmarka-blagodijna/_8-250x180-ba0.jpeg)
![Благодійний ярмарок «Подаруй дитині свято»](assets/cache/images/2015/management/yarmarka-blagodijna/_5-250x180-719.jpeg)
![Благодійний ярмарок «Подаруй дитині свято»](assets/cache/images/2015/management/yarmarka-blagodijna/_10-250x180-84f.jpeg)
![Благодійний ярмарок «Подаруй дитині свято»](assets/cache/images/2015/management/yarmarka-blagodijna/_11-250x180-6f9.jpeg)
![Благодійний ярмарок «Подаруй дитині свято»](assets/cache/images/2015/management/yarmarka-blagodijna/_12-250x180-ace.jpeg)
![Благодійний ярмарок «Подаруй дитині свято»](assets/cache/images/2015/management/yarmarka-blagodijna/_2-250x180-281.jpeg)
![Благодійний ярмарок «Подаруй дитині свято»](assets/cache/images/2015/management/yarmarka-blagodijna/_13-250x180-1ae.jpeg)
![Благодійний ярмарок «Подаруй дитині свято»](assets/cache/images/2015/management/yarmarka-blagodijna/_3-250x180-f24.jpeg)
![Благодійний ярмарок «Подаруй дитині свято»](assets/cache/images/2015/management/yarmarka-blagodijna/_4-250x180-425.jpeg)
![Благодійний ярмарок «Подаруй дитині свято»](assets/cache/images/2015/management/yarmarka-blagodijna/_6-250x180-373.jpeg)
![Благодійний ярмарок «Подаруй дитині свято»](assets/cache/images/2015/management/yarmarka-blagodijna/_7-250x180-13c.jpeg)
![Благодійний ярмарок «Подаруй дитині свято»](assets/cache/images/2015/management/yarmarka-blagodijna/_9-250x180-26d.jpeg)