27.09.2016 1035

Благодійний ярмарок в Уманському НУС

Вже другий рік поспіль традицією ради студентського самоврядування Уманського національного університету садівництва стало проведення під час святкування Дня університету та посвяти першокурсників благодійного ярмарку, де проводиться благодійний збір коштів.

Благодійний ярмарок в Уманському НУС

Цьогоріч студенти збирали кошти для Ігоря Касатіна, який служить в 36 окремій морській піхоті, підірвався на розтяжці. На даний час бійця з ампутованою ногою перевели із Дніпропетровська до Києва. Також збір коштів було оголошено і для Сергія Шихта, який ніс службу у 81 десантно-штурмовій бригаді, отримав черепно-мозкову травму та має часткову амнезію і на даний час знаходиться у Львові.

Загалом під час ярмарку було зібрано 1523 гривні. Всі кошти одразу були передані у волонтерський штаб «Разом», де в подальшому будуть використані за безпосереднім призначенням.

Рада студентського самоврядування дякує всім, хто був небайдужим та долучився до акції.

Ірина Слободяник, секретар ради студентського самоврядування