20.04.2016 1488

Брейн-ринг для всезнайків факультету економіки і підприємництва

З нагоди 40-річчя заснування економічного факультету в нашому університеті 19 квітня у 210 аудиторії  відбувся брейн-ринг між студентами II та III курсів факультету економіки та підприємництва. Захід підготували викладачі кафедри економічної теорії.

Змагання складалося з трьох раундів, у яких взяли участь 6 команд по 6 учасників на чолі з капітанами кожна. Під час гри студенти проявляли свої знання з таких предметів, як економічна теорія, мікроекономіка, макроекономіка, регіональна економіка, історія економіки та економічної думки, демографія.

Брейн-ринг для всезнайків факультету економіки і підприємництва

Спочатку з вітальним словом до присутніх звернулася доцент кафедри економічної теорії Лариса Фицик. Далі під позивні брейн-рингу вийшли команди «Фінансисти» (31- ф група), «Ерудит» (21–ф група), «Бригантина» (21-о група), «Торнадо» (збірна команда 21-е, 21-еп та 21-ма груп), «Дебет – праворуч, кредит – ліворуч» (31- о група), «Лідери» (31- ма, 32-е групи) та провели жеребкування.

Всього гра налічувала 3 раунди з фінальним включно. Ведучі, студентки I курсу факультету економіки та підприємництва Алла Демінська та Марія Піліпінчук оголосили колегію журі та склад команд. На початку раундів студенти представляли свої команди та проголошували девізи. Після кожного раунду, доки журі підводило підсумки, лунала музична пауза.

Брейн-ринг для всезнайків факультету економіки і підприємництва

За результатами гри у фінал вийшли команди «Бригантина» (капітан команди – Юлія Тихонюк) та «Ерудит» (капітан – Артем Котюжинський), а у підсумку перемогла команда «Бригантина». Фіналісти були нагороджені солодкими призами.

Брейн-ринг для всезнайків факультету економіки і підприємництва

Гра проходила у веселій і дружній обстановці. Студенти продемонстрували високий рівень ерудиції, показали потенціал своїх академічних груп. За одностайною думкою учасників, подібні заходи слід проводити частіше, адже вони є цікавим для студентів, неабияк стимулюють їх творчу активність, заохочують до накопичення знань, і, нарешті, зближують студентські колективи.

Дякуємо командам, організаторам, журі та вболівальникам!

Наталія Котвицька, к.е.н., доцент кафедри економічної теорії