07.02.2022 426

Будьмо дбайливі та відповідальні у споживанні інформаційного простору!

8 лютого 2022 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day), що проходить під гаслом «Разом для найкращого Інтернету». Цю дату було запроваджено мережею Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій.

Актуальність свята полягає у прагненні людства вдосконалити та забезпечити якісний і безпечний інтернет для використання молоддю й особливо дітьми. Акцент ставиться саме на молоде покоління людської спільноти, адже саме формування особистісних цінностей сьогодні формує надійне, високоморальне суспільство завтра. А життя молоді нині, у період карантинних обмежень і цифрової залежності, має здебільшого онлайн-характер. Саме тому День безпечного інтернету має на меті залучити до дій актив суспільства та кожного, хто має певну роль у створенні кращого зв’язку для всіх. Таким чином світова спільнота має запрошення до чемного онлайнового спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду.

Уманський національний університет садівництва у День безпечного інтернету нагадує всім про унікальну можливість для проведення необхідних заходів з онлайн-безпеки: у навчальних аудиторіях, навчально-наукових лабораторіях, бібліотеці, гуртожитках й інших об’єктах, де проходить спілкування університетської спільноти у цифровому форматі. Адже наша головна мета, як і ціль всього світового інтернет-простору – дбайливе ставлення до інформаційного середовища, яке є щоденним живленням для розумової діяльності.

Шановна університетська родино! Ми всі причетні до розвитку нашої країни, тож кожному вкрай необхідно усвідомити важливість вибіркового сприйняття потоку інформації вже сьогодні! Дослухайтеся лише до авторитетних джерел і перевіреної інформації. Пам’ятаймо про небезпеку від сприйняття забрудненого інформаційного потоку, а тому станьмо перешкодою для різного інформаційного сміття, не даючи йому можливості захопити чисте поле діяльності, де ми зрощуємо добро та чисті амбіції наших студентів, віру у себе кожного з нашої великої спільноти, якісні знання та жагу до нового. Будьмо дбайливі та відповідальні у споживанні інформаційного простору, черпаймо корисні можливості та дбаймо про здорове інформаційне суспільство!

Пресцентр Уманського НУС