18.07.2022 187

Будьте завжди у затишку обійм!

Ми всі цінуємо власних дітей, а наші батьки – нас. Але часто в клопотах повсякдення ми забуваємо про важливість тактильного контакту як необхідного елементу в гармонійних відносинах батьків і дітей. Водночас науковці одноголосно наполягають, що без такого контакту відсоток виживання істотно знизився. Тож така тонка емоційна нитка між мамою, татом і дітьми має суттєве значення для щасливого життя. Адже для дітей тактильний контакт виступає потужним захистом від агресивних елементів навколишнього світу та будь-яких несприятливих впливів, а всі недоліки обіймів дитина відчуває не так як дорослий: вона вважає себе захищеною у світі розумінням і любов’ю, коли знаходиться в обіймах батьків. Тож 18 липня кожен має позачергову можливість обійняти найближчих, найдорожчих, найрідніших, адже у цей день ми відзначаємо Всесвітній день «Обійміть своїх дітей»

Колектив Уманського національного університету садівництва мудрий і досвідчений. Його пріоритети акцентовано на мир, злагоду, добропорядність і вирощування зерен абсолютної гармонії в суспільстві. А тому університяни повсякчас пропагують родинні цінності та прислухаються до порад практичного психолога, яка наголошує на важливості обіймів для дитини і батьків: вони заспокоюють і відновлюють душевну близькість.

Зважаючи на турботу про трудовий колектив, на базі навчального закладу за сприяння ректора університету Олени Непочатенко в умовах війни було створено дитячу кімнату. Простора ігрова зала з різноманітними зонами релаксу дозволяє колегам прийти з дитиною на тимчасовий чи тривалий відпочинок, почитати разом книгу, помалювати, погратися. Це допомагає родинам відкинути буденні негаразди, страхи та жахи воєнних новин, побути поруч певний час і головне – обійняти в безпеці найрідніше, найкраще в світі створіння. Та слід пам’ятати, що дорослі діти також мають потребу в обіймах, хоча, на жаль, не всі можуть про це сказати батькам відкрито.

Тож будьте відкритими до власних потреб в обіймах і щиро даруйте їх діточкам і всім, хто цього потребує. Будьте завжди у затишку обійм!

Пресцентр Уманського НУС