17.11.2022 369

Бути щасливими – це бути здоровим

17 листопада цього року важлива дата у щоденнику здоров’я кожного, адже це – Міжнародний день відмови від палііння. Йогно метою є сприяння інформативності міжнародної спільноти про шкідливість тютюнової залежності. І нині світові організації залучають до боротьби з палінням усі сфери діяльності, аби всі верстви населення мали знання про згубний вплив тютюну для організму людини, її здоров'я та оточення.

Спільнота Уманського національного університету садівництва щоденно привертає увагу загалу до здорового способу життя. Кращі орієнтири допомагають студентам і викладачам брати гідний курс на успішне здорове життя. А ще на допомогу приходить життя у ритмі здорових традицій і спорту, яке всіляко пропагує актив університетської спільноти.

Перша цигарка – це усвідомлений вибір навіть якщо «за компанію» чи «по молодості». Але подальша залежність – це вже звичка, що формується внаслідок повторення. І позбутися її складно. Тому важливіше взагалі не починати спроби, підходити до власного життя свідомо та робити вибір лише на користь найкращого, що вам пропонує доля. Адже як приємно дихати свіжим повітрям, а не цигарковим димом!

А ще у Міжнародний день відмови від паління слід самому собі й оточенню вкотре нагадати, що наше життя та здоров’я – це наші звички. І щасливим воно буде чи ні – залежить від нашого з вами до нього ставлення. Будьте раціональними і бережіть себе!

Пресцентр Уманського НУС