26.09.2016 1459

Бути студентом – це престижно, модно, відповідально

Посвята в студенти! Це чи не найяскравіша подія студентського життя, особливо – першокурсника. Ще зовсім недавно вони, вчорашні школярі, несміливо робили свій вибір професії, вступали на факультет економіки Уманського національного університету садівництва, звикали до університетських доріжок. А нині впевненим кроком та з гордістю отримали високе звання студента. Студента, який має свої права та охоче виконує свої обов’язки.

Бути студентом – це престижно, модно, відповідально

В День університету, на центральній площі навчального закладу, у вирі урочистостей, які панували саме на їхню честь, кожен з першокурсників отримав свою персональну залікову книжку, яка служитиме стимулом одержання найвищих балів, та високе звання студента.

Бути студентом – це престижно, модно, відповідально

Тепер можна з гідністю і повною віддачею поринути в океан незвіданих знань! А провідниками в цій нелегкій місії стануть висококваліфіковані викладачі нашого університету. Тож, першокурсники, пам’ятайте:  бути обізнаним – це престижно і перспективно в усі часи!

Бути студентом – це престижно, модно, відповідально

Наталія Євгенюк, член ради студентського самоврядування факультету економіки і підприємництва