Бути студентом факультету менеджменту УНУС – це чудово!
З нагоди Міжнародного дня студента викладачами кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності та логістики було проведено виховну годину на тему «Бути студентом факультету менеджменту – це чудово!».
З вітальним словом перед студентами 31 з групи виступила куратор групи Лідія Клименко, яка зазначила, що студенти завжди були авангардом української молоді. Від їхньої небайдужої життєвої позиції й активної участі у суспільних перетвореннях великою мірою залежить майбутнє України. А тому куратор побажала студентам миру, щастя, успіхів у навчанні та багато добрих справ в ім'я України.
Під час заходу студенти в жартівливій формі здавали іспит на кмітливість, виставляли оцінки у символічні залікові книжки та отримували стипендію сувенірними купюрами різного номіналу.
За результатами проведених конкурсів всі студенти успішно здали іспит, про що прозвітували члени екзаменаційної комісії в особі Анастасії Белім та Вадима Озаринського. Згідно записів у символічних залікових книжках, відмінниками навчання визнано Анастасію Белім, Ірину Оніщук та Вадима Озаринського. А найвищу стипендію отримав Вадим Озаринський.
Бути студентом – це класно!
Бути студентом – краса!
Здоров'я й миру Вам бажаєм,
І з днем студента всіх вітаєм!
Фотогалерея
![Бути студентом факультету менеджменту УНУС – це чудово!](assets/cache/images/kafedri/manager ZED/student/DSC_1245-250x180-20d.jpeg)
![Бути студентом факультету менеджменту УНУС – це чудово!](assets/cache/images/kafedri/manager ZED/student/DSC_1259-250x180-646.jpeg)
![Бути студентом факультету менеджменту УНУС – це чудово!](assets/cache/images/kafedri/manager ZED/student/DSC_1281-250x180-44d.jpeg)
![Бути студентом факультету менеджменту УНУС – це чудово!](assets/cache/images/kafedri/manager ZED/student/DSC_1285-250x180-b75.jpeg)
![Бути студентом факультету менеджменту УНУС – це чудово!](assets/cache/images/kafedri/manager ZED/student/DSC_1307-250x180-89f.jpeg)
![Бути студентом факультету менеджменту УНУС – це чудово!](assets/cache/images/kafedri/manager ZED/student/DSC_1316-250x180-cf9.jpeg)
![Бути студентом факультету менеджменту УНУС – це чудово!](assets/cache/images/kafedri/manager ZED/student/DSC_1324-250x180-b80.jpeg)