21.03.2016 1839

Чемпіонат Уманського НУС з волейболу

16 березня 2016 року пройшов чемпіонат Уманського НУС з волейболу серед збірних команд юнаків.

Чемпіонат Уманського НУС з волейболу

І місце виборола збірна команда факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин

Скрипніченко Валерій, Литвиненко Юрій, Ганжара Віталій, Костенко Руслан (капітан команди), Цап Сергій.

ІІ місце здобула збірна команда факультету економіки і підприємництва

Найдун Назар, Найдун Ярослав, Білоконь Владислав, Піддубняк Назар, Костенко Сергій (капітан команди).

ІІІ місце посіла збірна команда інженерно-технологічного факультету

Онищук В., Сенів Микола, Козаченко Олександр, Кондратюк Дмитро (капітан команди), Войтко Володимир, Грецько І.

Кафедра фізичного виховання та психолого-педагогічних дисциплін