15.04.2016 2144

Чемпіонат Уманського НУС з волейболу.

13 квітня 2016 року відбувся  чемпіонат Уманського НУС з волейболу серед збірних команд дівчат.

Чемпіонат Уманського НУС з волейболу.

І місце виборола збірна команда факультету менеджменту

Паскал Вікторія – капітан команди, Гребень Ірина, Пероговська Вікторія,         Герасименко Юлія, Дергач Юлія, Царинна Анна.
Паскал Вікторія – капітан команди, Гребень Ірина, Пероговська Вікторія, Герасименко Юлія, Дергач Юлія, Царинна Анна.

ІІ місце здобула збірна команда факультету економіки і підприємництва

Якубенко Аліна – капітан команди, Колінчак Інна, Свірідова Альона, Філатова Тетяна, Свірідова Інна, Острноушко Вікторія.

ІІІ місце посіла збірна команда Інженерно-технологічного факультету

Кудрицька Юлія – капітан команди, Успаленко Ольга, Кушкарук Ольга, Корсанюк Катерина,Володівшук Діана, Грабар Ірина.

Щиро вітаємо переможців, бажаємо подальшої наснаги та натхнення у спорті!