31.03.2016 1248
«Чистий четвер» разом із студентами Уманського НУС
Чисте довкілля починається з чистоти рідного міста! І з таким постулатом погоджуються студенти Уманського національного університету садівництва.
З ініціативи очільника Умані – Олександра Цебрія, 1 квітня в місті стартує акція «Чистий четвер». Метою акції є наведення ладу в Умані до Великодня. Олександр Цебрій закликав уманчан приєднатися до весняного благоустрою.
Студенти та викладачі Уманського національного університету садівництва з радістю приєдналися до акції «Чистий четвер». Дружній колектив плідно попрацював на закріплених територіях і вніс свою частинку праці в благоустрій рідного міста.
Зробімо разом наше місто чистішим і комфортнішим!
Прес-центр Уманського НУС
Рубрика: Виховна робота з молоддю університетуФакультет агрономіїФакультет плодоовочівництва, екології та захисту рослинФакультет менеджментуФакультет економіки і підприємництваІнженерно-технологічний факультетФакультет лісового і садово-паркового господарства
Фотогалерея
![«Чистий четвер» разом із студентами Уманського НУС](assets/cache/images/2016/studenti/chistij-chetver/IMG_0593-250x180-e31.jpeg)
![«Чистий четвер» разом із студентами Уманського НУС](assets/cache/images/2016/studenti/chistij-chetver/IMG_0594-250x180-e31.jpeg)
![«Чистий четвер» разом із студентами Уманського НУС](assets/cache/images/2016/studenti/chistij-chetver/IMG_0596-250x180-e31.jpeg)
![«Чистий четвер» разом із студентами Уманського НУС](assets/cache/images/2016/studenti/chistij-chetver/IMG_0598-250x180-e31.jpeg)
![«Чистий четвер» разом із студентами Уманського НУС](assets/cache/images/2016/studenti/chistij-chetver/IMG_0599-250x180-e31.jpeg)
![«Чистий четвер» разом із студентами Уманського НУС](assets/cache/images/2016/studenti/chistij-chetver/IMG_0600-250x180-e31.jpeg)
![«Чистий четвер» разом із студентами Уманського НУС](assets/cache/images/2016/studenti/chistij-chetver/IMG_0601-250x180-e31.jpeg)
![«Чистий четвер» разом із студентами Уманського НУС](assets/cache/images/2016/studenti/chistij-chetver/IMG_0602-250x180-e31.jpeg)
![«Чистий четвер» разом із студентами Уманського НУС](assets/cache/images/2016/studenti/chistij-chetver/IMG_0603-250x180-e31.jpeg)
![«Чистий четвер» разом із студентами Уманського НУС](assets/cache/images/2016/studenti/chistij-chetver/IMG_0608-250x180-e31.jpeg)
![«Чистий четвер» разом із студентами Уманського НУС](assets/cache/images/2016/studenti/chistij-chetver/IMG_0609-250x180-e31.jpeg)
![«Чистий четвер» разом із студентами Уманського НУС](assets/cache/images/2016/studenti/chistij-chetver/IMG_0610-250x180-e31.jpeg)
![«Чистий четвер» разом із студентами Уманського НУС](assets/cache/images/2016/studenti/chistij-chetver/IMG_0614-250x180-e31.jpeg)
![«Чистий четвер» разом із студентами Уманського НУС](assets/cache/images/2016/studenti/chistij-chetver/IMG_0620-250x180-e31.jpeg)