22.04.2021 750

Дбаймо про Матінку-Землю!

Земля – це урочистий дар, який природа зробила людині; народження кожного – є правом на володіння. Це право таке ж природнє, як і право дитини на молоко своєї матері.

(Жан Франсуа Мармонтель)

Всесвітній день Матері-Землі відзначає спільнота 147 країн світу 22 квітня ще з 1990 року.

Вислів «Матінка-Земля» використовується з давніх-давен, адже вона є нашим прихистком, домівкою та годувальницею. І, мов справжня жива мати, піклуючись про дітей, Земля повністю всі ресурси віддає людству.

Нині існує багато організацій та акцій, націлених на захист природи, навколишнього середовища та земельних ресурсів, але без розуміння даного процесу – відновлення екології і налаштування мислення на процеси процвітання землі – людство обійтися не зможе. Тому 22 квітня зорганізовуються заходи, спрямовані на популяризацію актуальності теми озеленення землі та дбайливого ставлення до навколишнього середовища. А привід один: здоров’я Матінки-Землі, яке є основою піклування кожного з нас про себе та нащадків. Отже, починати слід з себе, своєї родини, власних дітей, адже що посієш – те і пожнеш, а бути суто споживачем давно вже вийшло з тренду. Тому варто самому стати «садівником» власного щасливого майбутнього.

Колектив Уманського національного університету садівництва свідомий і прогресивний, ми пишаємося своїм навчальним закладом, а ще більше – територією, на якій університет розташовано. Тому без зайвих настанов професорсько-викладацький склад і студентський загал, із задоволенням, згуртувавшись, проводить дні прибирання й озеленення студентського містечка. Дані активності колектив проводить часто і дружно. Натомість Матінка-Земля віддячує мешканцям чистим повітрям та естетично-екологічними перевагами.

Дбаймо про Матінку-Землю – і вона дбатиме про нас, дітей своїх!

Пресцентр Уманського НУС