10.05.2023 375

День Європи з вдячністю та надією на мирне майбутнє

Уманський національний університет садівництва впевнено крокує до перемоги та мирного життя, а тому – оптимістично очолює освітянські засади сфери аграрного спрямування та гідно вітає загал із Днем Європи.

Нині, в день Європи, студенти та викладачі зорганізувалися для «Флешмобу вдячності» низці країн, які складають кільце Європейського союзу, аби донести глибину подяки до всіх, хто своїм небайдужим ставленням, діями, проявами зберегли життя українців і дали їм прихисток від агресії росіян.

День Європи

Шановні земляки, уклінна вдячність всім і кожному, хто має у власному світогляді переконання про те, що найвищою цінністю є людське життя, про що і прописано у основних законотворчих засадах ЄС.

Флешмоб вдячності

Миру всім і довголіття! А ще якнайшвидшої Перемоги України та її гідного долучення до когорти прогресивних європейських країн!