18.11.2015 1178

День працівника сільського господарства

До Дня працівника сільського господарства, на кафедрі біології Уманського національного університету садівництва, доцентом Ларисою Розборською була проведена виховна година,  присвячена нашим корифеям науки, людям з Великої букви,  які зробили значний вклад  у розвиток нашого університету  і в сільськогосподарську науку загалом.

61-ЗГМ з куратором Ларисою Розборською та заступником декана з виховної роботи Анною Слонь

Це науковці, які розвинули власні наукові школи, що в свою чергу, забезпечило аграрні  університети  і виробництво висококваліфікованими кадрами.

Про життєвий і науковий шлях Петра Власюка, доповідала студентка 61-ЗГМ групи - Єлизавета Кобзар.

День працівника сільського господарства

Про наукові здобутки та напрацювання Івана Карасюка, дповів студент 61-ЗГМ - Олександр Костенко.

День працівника сільського господарства

Завершила  виховну годину доповідь про Аркадія Грицаєнка - Великого плодовода, та його розробки в галузі плодівництва  студенка 61-ЗГМ групи - Олена Петрунь.

Вячеслав Яценко студент 61-ЗГМ

Фото Анна Слонь