22.06.2024 79

День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

22 червня українська спільнота та громада Уманського національного університету садівництва вшановує світлу пам'ять полеглих воїнів, цивільних та невинних жертв — усіх, чиє життя забрала Друга світова війна.

Український народ, ціною тяжких демографічних втрат, упродовж 1939–1945 років — понад 10 мільйонів осіб, зробив значний внесок у перемогу над нацистською Німеччиною та її союзниками.

Як і нацисти в 1941-му, кремлівський режим розпочав широкомасштабну війну проти суверенної України. На заваді окупантам стали українці — згуртовані, єдині, готові боронити від агресивних окупантів свої родини, рідну країну. Українська нація 10 років воює з підступним російським агресором. Перемога над нацизмом у Другій світовій стала можливою завдяки об’єднанню десятків країн і народів, тепер, підтримка у боротьбі над рашизмом, потребує об’єднання нації та мільйонів свідомих людей у всьому світі, які прагнуть миру, життя, процвітання людства і прогресу.

Нині спільнота Уманського НУС вшановує пам’ять загиблих у роки Другої світової війни та сучасної російсько-української війни в Україні. Низький доземний уклін усім борцям за незалежність України, світла пам’ять невинно закатованим, цивільним і військовим жертвам нацистських таборів та російських окупаційних військ… Пам’ятаємо кожного…

Герої, часточка великої історії України і частина життя кожного з нас, Люди, які в наших серцях житимуть завжди:

Антон МОСПАН випускник факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин;

Ярослав АЛЬОШИН випускник факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин;

Володимир МЕЛЬНИК випускник факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин;

Олег НАРАДЬКО випускник факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин;

Василь ПАНАСЮК випускник факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин;

Анатолій СЛОНСЬКИЙ випускник факультету економіки і підприємництва;

Василь ГОНЧАРУК — випускник факультету економіки і підприємництва;

Артем ЯКОВЛЄВ випускник факультету економіки і підприємництва;

Роман ТРОЙЧУК випускник факультету економіки і підприємництва, загинув з родиною від ворожої ракети у м. Умані;

Юрій МАНТАЧКА випускник факультету економіки і підприємництва;

Іван ГРИЩЕНКО — молодший сержант, студент 3 курсу денної форми навчання інженерно-технологічного факультету;

Олександр БАРАБАШ — випускник інженерно-технологічного факультету;

Андрій САЄНКО — випускник інженерно-технологічного факультету;

Олександр ШАРГОРОДСЬКИЙ — студент факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин;

Микола НИЧИПОРУК — студент денної форми навчання інженерно-технологічного факультету;

Олександр КУЦЕНКО — студент факультету економіки і підприємництва заочної форми навчання;

Василь ПАНАСЮК — випускник факультету агрономії;

Олександр ЄВТУШИН — випускник факультету агрономії;

Сергій КАЛМАН — випускник факультету агрономії;

Сергій ЧЕРВОНЯК — випускник факультету агрономії;

Віктор ГРУЦЬ — студент інженерно-технологічного факультету;

Руслан ПРИЛУЦЬКИЙ — випускник курсів проєкту «Норвегія – Україна»;

Ярослав БОНДАР — випускник факультету агрономії;

Олексій СУХОРУКОВ — випускник інженерно-технологічного факультету;

Павло СТАХОВ — випускник інженерно-технологічного факультету ;

Антон КУЗЬМЕНКО — випускник факультету менеджменту;

Віталій АДАМЕНКО — випускник агрономічного факультету.

День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

Ви незамінні для нації, колективу, родини й в День скорботи та вшанування пам'яті жертв війни в Україні, і повсякчас — навіки у наших серцях. Вічна пам’ять і слава усім колишнім та сучасним Героям, які ціною власного життя стали на захист Батьківщини!