16.09.2016 911

День здоров’я на факультеті економіки і підприємництва

Щорічно студенти факультету економіки і підприємництва, які лише починають навчання в Уманському національному університеті садівництва, у вересні відзначають День здоров’я. Під час цього заходу, який традиційно проходить у Білогрудівському таборі, студенти демонструючи свої вміння, навички і таланти. От і цьогорічні першокурсники також дотрималися традиції та побували на святкуванні Дня здоров’я.

День здоров’я на факультеті економіки і підприємництва

Свято було заповнене низкою спортивних і розважальних заходів, які подарували всім учасникам чудовий настрій та яскраве дозвілля. Чисте повітря, осіннє сонечко та шелест листя додали бадьорості, сили та енергії учасникам конкурсів. Всі вони проявили себе як особистості,  які вміють створити атмосферу дружби. Адже лише завдяки дружбі існують міцні колективи з новими світлими ідеями.

Читайте також "Спортивна молодь – здорова нація".

Наталія Євгенюк, член ради студентського самоврядування факультету економіки і підприємництва