17.11.2015 1156

До Дня студента інженерно-технологічний факультет відзначив найкращих

День студента -  це свято, яке зближує та об’єднує студентську молодь, символізує юність, красу, романтику.

16 листопада, в переддень Міжнародного дня студента, студентська родина інженерно-технологічного факультету відзначила кращих серед кращих. Студентство нашого факультету є активним учасником різних заходів, конкурсів як на рівні факультету, так і університету, а тому неможливо не відмітити найактивніших.

До Дня студента інженерно-технологічний факультет відзначив найкращих

Привітання декана Олександра Пушки зі святом і вручення подяк за активну участь в житті університету стало хвилюючим моментом на старостаті факультету.

За активність, творчість і креатив було нагороджено студентку 61-тм групи Анастасію Оксюту, студенток 41-т групи Анастасію Осюнько та Катерину Волкову. За ініціативність, невичерпний творчий потенціал було відмічено 23-т, 31-т, 41-т, 51-тзм, 61-тм групи. Особливі слова подяки висловили гордості нашого факультету – талановитій та творчій Юлії Сапєльніковій, студентці 23-тз групи, яка завжди радує нас своїм чарівним співом, Анатолію Лисенку – студенту 41-т групи – за результативну участь у конкурсі художників на рівні університету, в житті студентського самоврядування та в підготовці до різних заходів, що проводяться на факультеті та в університеті. Отож першокурсникам є на кого рівнятись.

Вітаємо всіх студентів зі святом і бажаємо завзяття, радості, невичерпної творчої енергії, натхнення та впевненої ходи дорогою знань!

Людмила Матенчук, заступник декана з виховної роботи