04.04.2017 665

До Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом

Щороку 24 березня за рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я по всьому світу відзначають День боротьби з туберкульозом. 30 березня відбулася зустріч студентів 1 курсу інженерно-технологічного факультету з лікарем-фтизіатром Валерієм Грушком, який поспілкувався зі студентами про стан проблеми туберкульозу в Україні, навів історичні довідки про відкриття хвороби, її перші клінічні прояви та розповів про нові методи діагностики, лікування і профілактики цього захворювання.

До Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом

Адже туберкульоз не тільки медична, а навіть більше соціальна хвороба, котра відома вже понад сто років. А без залучення суспільства, адвокації обґрунтованих політичних рішень і контролю за їхнім виконанням найважливіші наукові надбання будуть марними. Тож питання туберкульозу залишаються актуальними в Україні, особливо тепер, в нелегкі для країни часи зовнішнього та внутрішнього протистояння.

Людмила Матенчук, заступник декана інженерно-технологічного факультету з виховної роботи