13.12.2020 677

Добро – це вірус, що заполонить світ

На світі є дві речі про які не слід комусь розповідати, адже результат все одно проявиться. Це – розум і благодійність. 13 грудня в Україні відзначають День благодійності. Встановлено його з метою пропаганди милосердя, утвердження принципів гуманізму та сприяння розвитку благодійної діяльності на державному рівні.

Благодійники нині – це ми з вами. Прості люди, яким вдається багато. Та без постійної підтримки держави, обійтися доволі складно. Безліч благодійних фондів, які створені в нашій країні, успішно діють на теренах держави, врятувавши безліч людських життів. Адже, як справедливо стверджував Марк Твен, «Доброта – це те, що може побачити сліпий та почути глухий». Для українців доброта є не лише цінною, а й вродженою особливістю вдачі. І наші діти беруть з нас приклад, кваплячись на допомогу ближньому. Це свідчить про те, що ми не даремно живемо, що ми – люди.

І хоч багато хто стверджує, що добро – це вірус, ми за те, щоб саме він заполонив Всесвіт.

Студенти та викладачі Уманського національного університету здавна є активними учасниками різноманітних благодійних заходів і акцій. Хизуватися члени колективу своїми гарними справами не поспішають, адже скільки їх ще можна зробити, скільки сердець врятувати, не згаявши час на розповіді.

У День благодійності хочеться подякувати кожному, кого не обходить чуже горе, хто не байдужий до справ ближніх і життя рідних. Ми твердо переконані, що нас захищає від зла саме добро, тож щиро віримо, що незабаром настануть часи процвітання добрих по роду українців у мирній цілісній Державі. Хай міцне здоров’я стане для нас всіх нормою життя, а достаток – зможемо заробити.

Пресцентр Уманського НУС