30.10.2015 762

Добровольці Божої чоти

Кожен з українців залишається небайдужим до ситуації, яка зараз склалася в нашій країні. Проте багато хто не розуміє усіх масштабів трагедії, учасниками якої ми є. І саме тому, у день 71-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників, війни, що трагічними подіями і неминучим болем увірвалася в родини наших співгромадян, радою студентського самоврядування Уманського НУС було організовано перегляд фільму «Добровольці Божої чоти».

Переглянути фільм мали змогу студенти, викладачі, працівники університету та всі охочі. Це документальна стрічка, яка розповідає про сучасні військові дії, які відбуваються на Донбасі. Реальні свідчення воїнів, жахливі кадри кривавої війни не залишили нікого байдужими. Вражені глядачі з щирими емоціями спостерігали за кадрами, що пропливали на екрані. Адже кожен із нас відправив на війну знайомого, брата, батька, коханого.

Проте всі ми віримо, що, як і 71 рік тому, перемога буде за нами та сподіваємося, що вже зовсім скоро зможемо вільно жити під мирним небом.

З вірою в серці, з надією в душі чекаємо на перемогу!

Ірина Слободяник, секретар ради

студентського самоврядування