14.07.2023 611

Долучайтеся до інновацій та вирішення проблем! Приєднуйтеся до інженерно-технологічного факультету Уманського національного університету садівництва та формуйте своє майбутнє!

Навчаючись на інженерно-технологічному факультеті, ви готуєте себе до захоплюючої та повноцінної кар'єри. Наші випускники користуються високим попитом і мають чудові перспективи працевлаштування як в аграрному секторі, так і поза його межами. Незалежно від того, чи прагнете ви працювати в галузі досліджень і розробок, виробництва або підприємництва, інженерно-технологічний факультет забезпечить вам міцний фундамент, необхідний для досягнення успіху на обраному шляху.

Спеціальності:

181 Харчові технології

Спеціальність «Харчові технології» відноситься до тих, що перебувають поза часом. Причиною цього є її базові аспекти: знання з безпеки та якості харчових продуктів; розуміння основ здоров’я людини через харчові звички; спрямованість на стійкі методи ведення сільського господарства й обробки харчових продуктів для зменшення відходів; можливість постійно вдосконалюватися за рахунок вивчення харчових інновацій і розробки нових продуктів; вміння знаходити раціональні альтернативні джерела білка для рослинних дієт; знання з вибудовування ланцюга постачання продуктів харчування; розуміння споживчих тенденцій та професійних інновацій.

208 Агроінженерія

Спеціальність «Агроінженерія» користується в сучасному колі аграріїв популярністю з кількох причин: знання аграрного машинобудування, що відіграє вирішальну роль у розробці інноваційних технологій і практик для підвищення продуктивності та ефективності сільського господарства; знання, що сприяють інтеграції технологій та інженерних принципів у виробництво; можливість провадження точного землеробства, що передбачає використання передових технологій, таких як датчики, дрони, GPS і аналітика даних; розуміння на сучасній сільськогосподарській техніці й обладнанні; володіння основами автоматизації сільського господарства; вміння провадити безпечну діяльність на основі фарм-ергономіки.

Приєднавшись до інженерно-технологічного факультету, ви отримаєте доступ до сучасних лабораторій, будете оточені динамічною спільнотою однодумців, включаючи викладачів та однокурсників, які мають ентузіазм до інженерії та технологій. Ця динамічна екосистема забезпечує ідеальну платформу для співпраці, обміну ідеями й особистісного зростання.