Допомога ЗОШ № 3 щодо благоустрою території
Весна – це не тільки пора пробудження природи, а й пора наведення порядку після зимового періоду.
У рамках співпраці між Уманським НУС та загальноосвітніми навчальними закладами м. Умань, 9 березня студенти факультету плодоовочівництва, екології і захисту рослин під керівництвом заступника декана факультету Олександра Фоменка провели заходи щодо благоустрою території Уманської ЗОШ № 3.
![Допомога ЗОШ № 3 щодо благоустрою території](assets/cache/images/2016/plodo/obrizka-derev-3-shkola/DSC03031-300x-f01.jpeg)
![Допомога ЗОШ № 3 щодо благоустрою території](assets/cache/images/2016/plodo/obrizka-derev-3-shkola/DSC03034-300x-05a.jpeg)
![Допомога ЗОШ № 3 щодо благоустрою території](assets/cache/images/2016/plodo/obrizka-derev-3-shkola/DSC03039-300x-595.jpeg)
Під час весняного благоустрою території навчального закладу значна увага була приділена санітарній обрізці дерев. Ця процедура дозволяє правильно сформувати крону рослини, щоб кожна гілочка отримувала достатню кількість світла і повітря. За допомогою обрізання проводиться санація дерева, що захищає його від поширення численних захворювань, яким воно може піддаватися.
Наталія Бленда,
фахівець підготовчого відділення