13.04.2016 805

Допоможи іншим. Приєднуйся до руху «Червоного Хреста»

В рамках Всеукраїнського місячника «Червоного Хреста», студенти факультету менеджменту Уманського національного університету садівництва зустрілися з представниками Уманської міської та районної організацій Товариства Червоного Хреста.

Всеукраїнський місячник оголошено Національним комітетом Товариства Червоного Хреста з 1 квітня по 30 квітня 2016 року, і проводиться під гаслом «Там, де потрібна допомога 2016. Приєднуйся до руху Червоного Хреста». Його мета – консолідація зусиль громадськості для поліпшення умов життя малозабезпечених і знедолених, формування громадської думки на користь милосердя в дусі загальновизнаних гуманістичних принципів Червонохресного руху.

Допоможи іншим. Приєднуйся до руху «Червоного Хреста»

Під час зустрічі студенти дізналися про основні напрями, принципи та цінності діяльності Товариства Червоного Хреста. Представники Товариства провели також інструктаж по наданню першої долікарської допомоги. Після завершення демонстрації кожен бажаючий мав змогу брати участь у майстер-класі та навчитися здійснювати серцево-легеневу реанімацію, що включає в себе комбінацію процедур дихання рот-в-рот і непрямий масаж серця, які можуть врятувати життя людини. Правильно надана перша допомога при серцевому нападі може відновити роботу серця.

Допоможи іншим. Приєднуйся до руху «Червоного Хреста»

На завершення студенти переглянули презентацію про симптоми, лікування та профілактику туберкульозу. З якої дізналися про ситуацію в Україні, хто може захворіти, як відбувається зараження, які найпоширеніші скарги пов’язані з цим захворюванням, що робити, якщо ви помітили подібні симптоми у себе чи своїх близьких та чи можна вилікувати туберкульоз.

Важливість організації таких заходів є запорукою підвищення здоров’я нації в цілому та молоді зокрема задля їх гармонійного розвитку та становлення в подальшому житті.

Антоніна Ніколаєнко, студентка 11-тм групи  факультету менеджмент