Дружня співпраця кафедри технології зберігання і переробки зерна УНУС та учнів Красноокнянського НВК
16 грудня аспірант кафедри технології зберігання і переробки зерна Уманського національного університету садівництва Валерія Возіян відвідала навчально-виховний комплекс Красноокнянського району Одеської області. Директор гімназії Валентина Островська.
![Дружня співпраця кафедри технології зберігання і переробки зерна УНУС та учнів Красноокнянського НВК](assets/cache/images/kafedri/zerno/16.12.2015/DSC02502-600x-4a9.jpeg)
Школярам гімназії було роздано інформаційні буклети та листівки про переваги навчання в нашому університеті, вибір спеціальностей, міжнародну діяльність, структуру та систему підготовки фахівців, які нададуть можливість детальніше вивчити їх та обміркувати з батьками вибір майбутньої професії.
![Дружня співпраця кафедри технології зберігання і переробки зерна УНУС та учнів Красноокнянського НВК](assets/cache/images/kafedri/zerno/16.12.2015/DSC02503-600x-b5a.jpeg)
Учні дізналися про перелік освітньо-кваліфікаційних рівнів та напрямів підготовки (спеціальностей), за якими оголошується прийом на навчання, переваги навчання в Уманському НУС, а також можливості проживання студентів у гуртожитку.
![Дружня співпраця кафедри технології зберігання і переробки зерна УНУС та учнів Красноокнянського НВК](assets/cache/images/kafedri/zerno/16.12.2015/DSC02506-600x-15a.jpeg)
Бажаємо випускникам гімназії успішно здати ЗНО та зробити правильний крок у виборі своєї майбутньої професії!
Катерина Костецька,
старший викладач кафедри технології зберігання і переробки зерна
Фотогалерея
![Дружня співпраця кафедри технології зберігання і переробки зерна УНУС та учнів Красноокнянського НВК](assets/cache/images/kafedri/zerno/16.12.2015/DSC02502-250x180-49d.jpeg)
![Дружня співпраця кафедри технології зберігання і переробки зерна УНУС та учнів Красноокнянського НВК](assets/cache/images/kafedri/zerno/16.12.2015/DSC02503-250x180-368.jpeg)
![Дружня співпраця кафедри технології зберігання і переробки зерна УНУС та учнів Красноокнянського НВК](assets/cache/images/kafedri/zerno/16.12.2015/DSC02506-250x180-257.jpeg)