30.05.2023 259

Два дні з ректором

24-25 травня студентський актив, представлений усіма 6 факультетами Уманського національного університету, долучився до заходу «Два дні з ректором». Дружня та тепла атмосфера, позитивний настрій, підтримка – головні складові цієї зустрічі.

Зараз кожен переживає найпоширеніші буденні проблеми: брак живого спілкування, втрату комунікацій, відсутність відпочинку… Ці труднощі не оминули й студентів.

Мета даного заходу – створити можливості покращити комунікативні навички, зміцнити дружні студентські відносини, згуртувати молодь і  окреслити перспективу успішної командної праці.

Програма зустрічі включала велику кількість активних заходів. Зустріч із ректором університету, яскраві локації для фото, різноманітні екскурсійні маршрути, цікаві майстер-класи – все це не просто розваги, а й головні чинники зближення членів ради студентського самоврядування  університету та факультетів.

Два дні з ректором

24 травня молоді та завзяті студенти отримали нагоду обговорити важливі питання, донести нові ідеї та розкрити перспективи роботи студентського самоврядування під час зустрічі з ректором УНУС Оленою НЕПОЧАТЕНКО. Під час заходу молодь не втратила можливості поспілкуватися на хвилюючі теми, обговорити можливі проблемні питання і знайти шляхи їх вирішення!

Два дні з ректором

Крім того, 24 травня студентство відвідало музейну кімнату цінних і рідкісних видань бібліотеки університету, де завдяки Михайловій Н.В. детальніше дізнались про історичну важливість написаних слів, що зберігають цінність впродовж віків. Родзинкою зустрічі став майстер-клас написів перами, де усі присутні поринули в минуле, виводячи літери чорнилами.

Два дні з ректором

25 травня рада студентського самоврядування УНУС розпочала з інформативної екскурсії до музею геології та ґрунтознавства, де кандидат сільськогосподарських наук, доцент Андрій Тимофійович Мартинюк захоплююче розкрив таємниці утворення, поширення та видобування природніх корисних копалин. Представники ґрунтових порід, зразки природніх шарів ґрунту з різних регіонів країни відразу вразили усіх присутніх, зацікавивши більше дізнатись про ландшафт нашої Батьківщини.

Два дні з ректором

Гарним моментом для кожного стала фотосесія у колі студентських друзів на території університету. Приємні емоції, що сяяли впродовж заходу, були закарбовані на знімках. Після цього усіх чекав надзвичайно приємний сюрприз від помічника ректора – Валентини ЧЕРНИЧЕНКО, –брейк-кава у товариській атмосфері, що супроводжувалась теплими студентськими розмовами.

Два дні з ректором

Фінальним заходом стала екскурсія підземеллям Василіанського монастиря м.Умань. Загадкова атмосфера минулого, в яку поринаєш з перших хвилин маршруту, викликала чимало емоцій. Студентство пройшло новим туристичним маршрутом «Таємничими підземеллями монастиря». З першого погляду, усіх вразив монах, який проводить екскурсію, переповідаючи історії життя монахів, які служили при монастирі Василіанів. Під час розповіді, довідались незвідані подробиці побуту монахів, про таємну мережу підземних ходів, які прокладалися  ще в XVII – XVIII ст.

Два дні з ректором

По завершенню усіх заходів, під час обміну враженнями, усі члени ради студентського самоврядування  університету та факультетів одноголосно усвідомили потребу в збільшенні спільного відпочинку, заходів та екскурсій разом, мандрівок в дружній університетській компанії. Адже під час карантину та в період війни, студентам так бракувало комунікацій та товариського відпочинку гуртом.

З радістю чекаємо наступної зустрічі!

Ольга ЛЕВЧЕНКО,

секретар ради студентського самоврядування