20.04.2023 175

Дякуємо вам, волонтери!

20 квітня світ щорічно відзначає День вдячності волонтерам. Адже саме волонтери своєю сподвижницькою діяльністю дають цьому світу можливість стати краще. Вони здатні стати бронею для цілої нації: об’єднувати, організовувати, творити дива у матеріальному та фізичному сенсі, допомагати всім, хто цього потребує, вирішувати завдання надскладного спрямування, дістати «зірку з небес» та протистояти викликам суворих воєнних часів.

Волонтерських дух в Україні став позитивним вірусом, охопивши соціум з початком повномасштабного російського воєнного вторгнення. А для спільноти Уманського національного університету садівництва волонтерство стало демонстрацією надпотужної сили кожного члена величезного, дружного колективу. Перше, що спало на думку кожному університянину під звуки пролітаючих ракет і вибухів: «А чим я можу особисто допомогти, аби окупанти зникли з моєї землі?». І понеслося… ми разом творили волонтерські дива:

• плели сітки для захисників;
  • готували їжу та смаколики для захисників;
  • збирали кошти, речі та продовольчі пакунки для тимчасово переміщених осіб,
  • надавали прихисток вимушеним подорожуючим, допомогу сиротам, родинам військових, інвалідам та малозабезпеченим;
  • забезпечували психологічну підтримку всім, хто відчував потребу в ній…

І це далеко неповний перелік справ, які реалізували добро в реальні справи і дії волонтери Уманського НУС. Будь-яка акція, яка організовувалася державними волонтерськими центрами, була радо та щедро підтримана, блискавично реалізована високоморальними Ангелами добра колективу університету.

А прикладом для університян стали волонтерські організації, що функціонують в Умані та в Україні, які вже майже 9 років тримають фронт допомоги.

День вдячності волонтерам для кожного є нагодою висловити власну прихильність і реалізувати причетність до справ, що спрямовані на вдосконалення кожної особистості та на наближення Перемоги і квітучого майбутнього України.

Шановні волонтери, дякуємо за палке і віддане добрим справам серце! Ви є зразком наполегливості і людинолюбства та реальними супергероями сьогодення. Миру нам всім і довголіття!