17.07.2022 614

Емоджі – мова універсального спілкування

17 липня міжнародна спільнота відзначає нове та цікаве свято – Всесвітній день Емоджі. І хоча вже звичні нам смайлики не є неофіційною мовою, але всесвітня любов зробила їх універсальною засобом світового спілкування. А ще щорічно це свято набирає все більше прихильників.

Спільнота Уманського національного університету садівництва є молодіжною і сучасною. Адже всі – від поважних професорів і викладачів до прогресивного студентства – використовують смайли не лише в гаджетах, а і в подачі нового матеріалу та для полегшення засвоєння знань студентами. І це не дивно, адже емоджі – чудовий засіб для емоційного насичення та більш тонкого розуміння текстових повідомлень. Тому їх цілком справедливо можна назвати світовою мовою порозуміння.

Отже, всі любителів кругленьких облич з різноманітними відтінками міміки, спілкуймося за допомогою веселих і добрих смайлів! Хай у вашому житті майорять лише радісні Емоджі, що віщують радість, здоров’я, мир та добро!

Пресцентр Уманського НУС