19.07.2023 596

Факультет менеджменту: крок у світ цікавих професій, які все життя радуватимуть новими відкриттями

Як побудувати бізнес, мати успішну кар’єру, планувати та досягати поставлених цілей, оволодіти професією, що буде робити вас щасливими, дарувати приємні емоції і незабутні спогади? Відповіді на всі ці і ще більше питань знають на факультеті менеджменту Уманського національного університету садівництва.

Спеціальності:

073 Менеджмент

Спеціальність «Менеджмент» підійде для тих, хто прагне кар'єри в бізнесі й організаційному лідерстві. Вона допомагає набути універсальних знань і навичок, які можна реалізувати у різних галузях і секторах діяльності: лідерство й організаційна ефективність; реалізація підприємницьких можливостей на основі знань з бізнес-планування, аналізу ринків та ідентифікації можливостей. Освіта з менеджменту допоможе стати ефективними лідерами та сприятиме особистому успіху!

241 Готельно-ресторанна справа

У перспективі найближчого повоєнного часу експерти зауважують на кількох актуальних аспектах: зростаюча індустрія гостинності та збільшення обсягів глобальних подорожей і туризму. І з даної позиції спеціальність «Готельно-ресторанна справа» набуває суттєвої ваги та цінності. Адже профільні фахівці здатні не лише задовольнити різноманітні вподобання клієнтів, а й маневрувати у царині гостинності найрізноманітнішого профілю, демонструючи при цьому стійкі навички етичної практики, вміння оперативно та професійно реагувати на конкурентне адаптування, бути клієнтоорієнтованими та досягати успіху як у ролі учасника команди підприємства, так і в межах власного бізнесу!

242 Туризм і рекреація

Спеціальність «Туризм і рекреація» – це цікава профільна освіта для всіх, кого приваблюють подорожі й історія та можливості рідного краю, України та світу. Серед базових переваг спеціальності можна виокремити такі, як: широкий спектр кар'єрних можливостей; динамічний розвиток (індустрія туризму та відпочинку є одним із секторів, що найшвидше розвиваються у світі); міжнародні за своєю природою; потужні можливості реалізації знань на підприємницькій основі; широка сфера для проведення досліджень і впровадження інновацій.

Головне завдання факультету менеджменту Уманського національного університету садівництва – дати ґрунтовні знання з управління та підготувати висококваліфікованих фахівців, які, зі значним творчим потенціалом у бізнесі, здатні вирішувати будь-які проблеми та знаходити рішення нестандартних ситуацій, а головне – отримувати задоволення від своєї діяльності!