16.11.2023 241

Філософія на службі гармонії

Всесвітній день філософії світовий загал відзначає з 2005 року щороку у третій четвер листопада.

Колектив кафедри соціально-гуманітарних і правових дисциплін в Уманському національному університеті садівництва знається на дисципліні, яка вивчає любов до мудрості, або – любому́дрість. Наші колеги зі всією відповідальністю легко пояснюють загальні суттєві характеристики та фундаментальні принципи реальності й пізнання, буття людини, відносин людини й світу; доводять про найзагальніші суттєві характеристики взаємовідносин людини і природи, особливості суспільства та сфери духовного життя, взаємозалежності усіх понять вцілому.

World Philosophy Day – Міжнародний день ООН, проголошений на 33-ій сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО у 2005 році, що відзначається з метою популяризації філософської науки, як основи порозуміння всесвітнього суспільства та знаходження балансу і миру між людьми. Підвищення усвідомленості громадськості про важливість філософського мислення, ролі філософії у вирішенні сучасних проблем і сприяння розвитку критичного мислення. Цей день призначений для підтримки філософської рефлексії, обміну ідеями та сприяння розумінню різних аспектів людського життя.

Шановні колеги-філософи та всі причетні до цієї багатогранної сфери діяльності! Важливість філософії як засобу досягнення гармонії та розуміння між народами світу може зіграти цінну роль у творенні сьогодення. Важлива професійна діяльність, якою ви опікуєтесь, спрямована на поширення інтересу до філософського навчання та сприяння вивченню філософії у закладах освіти та серед громадськості в цілому, адже є фундаментальною базою інтелектуальної скарбниці майбутніх поколінь, які легко творитимуть щасливі реалії Нової України. З Всесвітнім днем філософії!