22.08.2023 315

Freedom Fest 2023: вільні люди об’єднуються заради свободи

19 та 20 серпня колектив Уманського національного університету садівництва, за активної підтримки ректора університету Олени НЕПОЧАТЕНКО, взяв участь у фестивалі вільних людей – Freedom Fest 2023, метою якого був збір коштів на потреби наших захисників із 59-ї та 110-ї бригад ЗСУ.

Freedom Fest 2023: вільні люди об’єднуються заради свободи

До участі у заході долучилися викладачі та співробітники ЗВО, особливо ініціативними були викладачі та студенти факультету економіки та підприємництва. Вони захопили всіх присутніх ідеєю допомогти ЗСУ не лише збором коштів, а й підручними засобами, зокрема маскувальними сітками, до плетіння яких охоче долучалися всі активні громадяни. А ще, звичайно, закликали всіх отримати естетичне задоволення від номерів учасників фестивалю.

Freedom Fest 2023: вільні люди об’єднуються заради свободи

Університяни мали честь, разом з військовими оркестрами, Маршом гідності відкрити фестиваль, пройшовши вулицями Умані, несучи великий державний прапор.

Починаючи з 2014 року, викладачі та студенти Уманського національного університету садівництва роблять усе можливе, щоб допомогти нашим воїнам захищати суверенітет України від російського агресора. Університетська родина завжди долучається до благодійних і волонтерських починань та сама є ініціатором збору коштів і допомоги на потреби українських захисників, серед яких є й працівники, випускники та студенти закладу вищої освіти.

Freedom Fest 2023: вільні люди об’єднуються заради свободи

Підтримуймо наших воїнів, об’єднуймося сьогодні, аби мати мирне, вільне та незалежне завтра!